Atende Medica na XII Forum Rynku Zdrowia

W dniach 26 - 27 października w Warszawie odbyło się XII Forum Rynku Zdrowia - jedna z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych publicznych debat o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. W wydarzeniu tym uczestniczyło ponad 1000 gości, a wśród nich ok. 100 prelegentów. Na Forum nie mogło zabraknąć także przedstawicieli Atende Medica.

Na Forum zaprezentowaliśmy nasze systemy: cloudiMed oraz Medicus On-Line, a także zintegrowane z systemami nowoczesne rozwiązania technologiczne:

- urządzenia telemedycyny - innowacyjnej formy świadczenia usług medycznych i opieki zdrowotnej, pozwalające na wymianę specjalistycznych informacji oraz na przesyłanie obrazów statycznych jak i dynamicznych (przesyłanie najwyższej jakości zdjęć EKG, USG, MRI).

- mechanizm identyfikacji dzwoniącego, który sprawia, że numer telefonu, z którego dzwoni Pacjent, zostaje automatycznie rozpoznany przez systemie HIS. Dzięki temu pracownik Rejestracji, uzyskuje natychmiastowy dostęp do danych telefonującego Pacjenta. Mechanizm ten powoduje, że proces rejestracji przebiega błyskawicznie i bezbłędnie.

- system kodów paskowych pozwalający na niezawodną identyfikację pacjenta.

- system przywoławczy, który za pośrednictwem systemu HIS informuje personel placówki medycznej o alarmujących wynikach, pilnych zleceniach, nagłych wypadkach itp.

- Unit-Dose - automatyczny system zarządzania jednostkową dawką leku.

Wiceprezes Atende Medica - Pan Tomasz Judycki wziął również udział w debacie pt. "Koordynowana opieka medyczna" podczas której przedstawił zagadnienie z punktu widzenia informatyzacji placówek medycznych.

FRZ1

FRZ2