NOWA SZATA TECHNOLOGII - Medicus On-Line w nowej odsłonie

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nie ustajemy w rozwijaniu oferowanego przez nas oprogramowania Medicus On-Line, tym samym z dumą informujemy, że przygotowaliśmy zupełnie bezpłatny dostęp do nowej szaty graficznej aplikacji. Nowoczesny interfejs użytkownika odzwierciedla aktualne trendy wzornictwa. Przygotowując go staraliśmy się nadać naszemu systemowi „lekkości” i „subtelności”, a także zapewnić intuicyjność i łatwość obsługi oprogramowania. 

Nowy interfejs zapewnia:

  • lepsze wrażenia estetyczne
  • większą przejrzystość ekranu (np.: opcja „Pokaż/ukryj pozostałe linki”)
  • sprawne zatwierdzanie/anulowanie wprowadzanych danych (przyciski „OK” oraz „Anuluj” znajdujący się na samoprzewijającym się pasku – koniec z uciążliwym przewijaniem strony)

Podobnie jak w przypadku opracowywania funkcjonalności naszego programu, także przy projektowaniu nowego interfejsu współpracowaliśmy z użytkownikami systemu wysłuchując ich uwag i sugestii.

Jesteśmy przekonani, że nowy interfejs zapewni naszym Klientom większy komfort pracy. Proponujemy sprawdzenie najnowszej wersji oprogramowania na wersji testowej lub przełączenie się na nowy wygląd już dziś. 

Aby otrzymać dostęp do odmienionego systemu prosimy o kontakt z Zespołem Sprzedaży i Marketingu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.