Integracja systemu Medicus On-Line z portalem Znany Lekarz

Informujemy, że już niebawem zakończymy prace związane z integracją naszego systemu z portalem Znany Lekarz - największym polskim portalem internetowym dla lekarzy i pacjentów.

Dzięki tej integracji nasi Klienci zyskają nowy, wygodny i funkcjonalny sposób zarządzania wizytami na stronie www.znanylekarz.pl, który pozwoli zaoszczędzić czas na odbieranie telefonów czy oddzwanianie do pacjentów. Zapisane za pośrednictwem portalu wizyty zostaną automatycznie zatwierdzone w grafiku naszego systemu i od razu dostępne w widoku dla wybranego lekarza.

Każdego miesiąca stronę znanylekarz.pl odwiedza ponad 3,5 miliona pacjentów. W oparciu o informacje zamieszczone w tym serwisie podejmują oni decyzje o wyborze specjalisty i od razu umawiają się na wizyty za pomocą internetowych Kalendarzy Wizyt. Dzięki integracji systemu Medicus On-Line z portalem nasi Klienci będą mieli szansę na dotarcie do nowych potencjalnych pacjentów.

Integracja naszego systemu z portalem Znany Lekarz to także wielka korzyść dla pacjentów - dostępna 24/7 rejestracja internetowa umożliwi im umówienie wizyty o każdej porze dnia i nocy.

Jednocześnie zapewniamy, że dzięki profesjonalnemu systemowi zabezpieczeń i rygorystycznej polityce ochrony danych, nasi Klienci mogą być pewni, że wszystkie dane pacjentów wciąż będą chronione z największą starannością.