strategia


W ciągu najbliższych lat firma CloudiMed Sp. z o.o. zamierza kontynuować działalność opartą na sprzedaży nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla sektora medycznego. Dotychczasowe oferowane przez nas produkty nadal będą sprzedawane i rozwijane. Mając wsparcie silnej grupy kapitałowej zamierzamy zintensyfikować działania w zakresie rozwoju oraz sprzedaży oprogramowania własnego, stanowiącego odpowiedź na rosnące wymagania placówek medycznych.

Nasze cele do 2025 roku to:

  • kontynuacja wzrostu sprzedaży licencji na autorskie oprogramowanie medyczne Medicus On-Line,
  • świadczenie na najwyższym poziomie usług udostępniania aplikacji medycznej w modelu SaaS (ang. Software as a Service),
  • wzbogacenie oferty własnej o nowe produkty oraz te oferowane przez zewnętrznych dostawców,
  • realizacja dużych projektów wdrożeniowych dla polskich placówek medycznych w ramach planowanego wprowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej,
  • rozszerzenie ekspansji oprogramowania własnego na rynku medycznym w oparciu o współpracę z partnerami.

Nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala stwierdzić, iż posiadamy solidne podstawy do zbudowania pozycji mocnego gracza na rynku usług IT przeznaczonych dla sektora medycznego. Dzięki temu możemy skutecznie wspierać naszych Klientów oraz pomagać im w osiąganiu sukcesów. Wierzymy, że wyznaczone cele strategiczne uda nam się osiągnąć dzięki rozwojowi organicznemu oraz wykorzystaniu synergii w Grupie Konsultant-IT.

Nasza misja

Łączymy znajomość najnowszych osiągnięć informatyki z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Nasza ponad 25-letnia działalność na rynku medycznym nauczyła nas szybko reagować na zmieniające się otoczenie oraz dostosowywać usługi do wymagań Klientów, również tych najbardziej wymagających.

Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie pod względem jakościowym i technologicznym, po cenie dostosowanej do potrzeb i możliwości finansowych Klientów. Wierzymy, że przyszłość medycyny należy do nowoczesnych rozwiązań IT.