Najczęściej zadawane pytania


Medicus On-Line działa w kilkudziesięciu placówkach w całej Polsce. W samej Warszawie w kilku ZOZ/NZOZ w systemach Medicus On-Line jest zarejestrowanych ponad milion pacjentów POZ.


Medicus On-Line jest gotowym produktem. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że jego wdrożenie trwa od miesiąca do pół roku, w zależności od organizacji pracy i wagi przypisanej przez kierownictwo Państwa placówki.


Jest to możliwe w ramach naszych usług. Na wniosek Klienta możemy m.in. zainstalować nowe wersje oprogramowania, zmodyfikować elementy już istniejącego, udzielić wsparcia technicznego, a także dostosować do zmian w przepisach wewnętrznych i zewnętrznych. Prowadzimy prace integrujące system Medicus On-Line z Platformą P1 (Internetowe Konto Pacjenta, e-recepty, skierowania, zlecenia) oraz rejestrami P2.


Możliwa jest integracja z zewnętrznymi systemami i rejestrami. U naszych Klientów działają połączenia z systemami klasy LIS, RIS, PACS (interfejs HL7 z systemami m.in. Alab, Agfa, Alteris, Delphin, Diagnostyka, Enel-med, KIE, LabOptimed, Marcel, Medikon, Medinet, Pixel, Prometeusz, Roche, Synektik, Synlab, TMS) oraz zewnętrznymi systemami „części szarej" (ERP - połączenie ODBC).


Tworząc aplikację Medicus On-Line zadbaliśmy o to, aby tylko uprawnieni użytkownicy mieli dostęp do danych osobowych, medycznych i finansowych. Każdy użytkownik otrzymuje od Administratora indywidualny login i hasło, bez których nie można zalogować się do systemu. Dodatkowo użytkownicy są dzieleni na klasy, posiadające potrzebne uprawnienia dostępu. Każda aktywność w systemie (logowanie, zapis, zmiana danych) są rejestrowane. Wszelka komunikacja pomiędzy serwem a użytkownikami jest szyfrowana (HTTPS/SSL).


Bez obaw! Przed przystąpieniem do pracy z systemem przeszkolimy Państwa zespół z jego obsługi. Pokażemy jak poruszać się po panelu użytkownika i sprawdzać najważniejsze informacje. Ponadto dostarczana przez nas szczegółowa dokumentacja użytkowa pomoże w codziennym korzystaniu z systemu. A w razie potrzeby nasz serwis telefoniczny i mailowy wyjaśni wszelkie wątpliwości.

ZAPYTANIE OFERTOWE

ZAINTERESOWAŁY CIĘ NASZE ROZWIĄZANIA?

ZAPYTANIE OFERTOWE